APARTIMIZ

Elektrik, Su

bizden...

Isınma

bizden...

İnternet

bizden...

Konaklama

Sizden..

Tatil için

Yermi arıyorsunuz?.

Gelin

Tanışalım...

Avrupa Birliği ile imzalanan IPARD 1 sözleşme kapsamında Tarım ve Kırsal Kalkınmaya Destekleme Kurumu tarafından desteklenen projemizin temellerini Ekim 2017 yılında atarak Eylül 2018 yılı itibariyle hizmete başlamıştır. Turizm Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Apart Otelimiz içerisinde maksimum 3 kişinin konaklayabileceği 10 adet bağımsız apart ünite, Restaurant, ve cafeterya, bulunmaktadır.


Konum olarak Ağlasun çarşı merkezinde bulunan apartımız çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kırtasiye, market, manav, şarküteri, berber veya kuaför gibi dükkanların hemen yanındadır. Ayrıca her hafta Cuma günleri kurulan yerel Ağlasun pazarı apartımızın hemen önünde kurularak ihtiyaçlarınızı kolay ve hızlı karşılamanıza olanak sağlamaktadır. Asansör sayesinde yaşlı ve engelli müşterilerimize konforu sunan apart üniteler içerisinde; buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, mutfak ekipmanları, televizyon, sehba, masa, gardrop ve yatak bulunan toplam yaşam alanı 31 ve 33 m²’ olan apartlarımız alttan ısıtma ve mantolaması ile soğuk kış aylarında bile evinizin konforunu sunmaktadır.


Ayrıca her odada bulunan yangın alarm sistemi ve 7 gün 24 saat kayıt yapan güvenlik kameralaları ile konforun yanında güvenli bir konaklama imkanı da sunmaktadır. Apart Restaurantımızda; serpme kahvaltı ile güne başlayabilir günlük hazırlanan et, balık, köfte ve ev yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Teras katımızda bulunan kafeteryamız da ise; sıcak- soğuk içecekler ve kahve çeşitleri ile günün yorgunluğunu atabilir hafta bir gün canlı müzik hizmeti ile sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar geçirebilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık veya sezonluk kiralaması yapılabilen apart otelimiz kalite, konfor ve güveni aynı anda sunmaktadır.

ODALARIMIZ

Apart

Ayrıca her odada bulunan yangın alarm sistemi ve 7 gün 24 saat kayıt yapan güvenlik kameralaları ile konforun yanında güvenli bir konaklama imkanı da sunmaktadır. Apart Restaurantımızda; serpme kahvaltı ile güne başlayabilir günlük hazırlanan et, balık, köfte ve ev yemeklerinin tadına bakabilirsiniz..

Apart

Asansör sayesinde yaşlı ve engelli müşterilerimize konforu sunan apart üniteler içerisinde; buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, mutfak ekipmanları, televizyon, sehba, masa, gardrop ve yatak bulunan toplam yaşam alanı 31 ve 33 m²’ olan apartlarımız alttan ısıtma ve mantolaması ile soğuk kış aylarında bile evinizin konforunu sunmaktadır..

Apart

Teras katımızda bulunan kafeteryamız da ise; sıcak- soğuk içecekler ve kahve çeşitleri ile günün yorgunluğunu atabilir hafta bir gün canlı müzik hizmeti ile sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar geçirebilirsiniz..

Apart

Günlük, haftalık, aylık veya sezonluk kiralaması yapılabilen apart otelimiz kalite, konfor ve güveni aynı anda sunmaktadır.